JOBS

Chciałbyś pracować w pewnej, rodzinnej firmie?

Szukamy chętnych osób do pracy na miejscu, w now wybudowanym biurze, w miejscowości Łężyce. Obecnie rozwijamy dział handlowy i własną produkcję. Wypełnij formularz lub prześlij CV, aby umówić się na spotkanie.

Jesteśmy częścią Programu Firma w Wyższej Szkole Bankowej w Gdańsku. Program pozwala podnosić kwalifikacje pracowników i umożliwia ciągły rozwój na preferencyjnych warunkach! Dowiedz się więcejo Programie Firma na WSB

Aktualnie poszukujemy osoby na poniższe stanowiska:

PRACOWNIK DZIAŁU BUSINESS DEVELOPMENT
PRACOWNIK DZIAŁU PRODUKCJI

Opis stanowiska

W dziale Business Development skupiamy się nad rozwojem firmy, szukaniem nowych oraz obsługą dotychczasowych klientów z miedzynarodowego i polskiego rynku morskiego (głównie stocznie oraz armatorzy). Organizujemy spotkania z klientami i dostawcami – telefonicznie oraz mailowo, zajmujemy się przygotowywaniem prezentacji produktowych, materiałów szkoleniowo-reklamowych, jesteśmy wsparciem przy przygotowaniu materiałów marketingowych oraz przy prowadzeniu realizowanych już projektów. Redagujemy różnego rodzaju treści oraz przygotowujemy zestawienia.

Aby móc pracować na tym stanowisku musisz:

  • posiadać znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym swobodną komunikację w mowie i piśmie
  • posiadać wysoką kultura osobista podczas rozmowy oraz przygotowywania pism
  • posiadać zdolności do dyplomacji i umieć zachować poufność przekazanych informacji
  • być osobą ciekawą świata, kreatywną oraz efektywnie dążącą do celu
  • posiadać umiejętności obsługi komputera (przeglądarka internetowa, poczta elektroniczna)

Będzie Ci łatwiej zacząć, gdy:

  • posiadasz znajomość innych języków obcych
  • doświadczenie lub staż/ praktyki w obszarze marketingu

W zamian za pracę z nami, oferujemy

  • umowę o pracę po krótkim okresie próbnym
  • możliwość podjęcia pracy od zaraz
  • elastyczne godziny pracy, możliwość okazjonalnej pracy z domu
  • biuro w chichym i spokojnym otoczeniu z dala od zgiełku miasta
  • ciekawą i stabilną pracę w dynamicznie rozwijającej się rodzinnej firmie produkcyjnej z możliwością kontaktu z dosłownie całym światem.
  • wsparcie profesjonalistów w wykonywaniu codziennych zadań
  • pracę na nowoczesnym sprzęcie (Mac)
  • możliwość rozwoju zawodowego w strukturach firmy (np. szkolenia)

W dziale produkcji wykonujemy urządzenia według zaakceptowanego wcześniej projektu. Nad działem produkcji czuwa kierownik produkcji, który przydziela projekty poszczególnym pracownikom. Oprócz montażu, jesteś odpowiedzialny za przetestowanie urządzenia oraz przygotowanie do wysyłki. Do Twoich obowiązków w tym dziale należy również odbiór towaru oraz pomoc przy załadunku/rozładunku. Najbardziej doświadczeni pracownicy produkcji otrzymują możliwość wyjazdów serwisowych.

  • posiadać umiejętności manualne – skręcanie rur, złączek rurowych, zaworów i innych urządzeń mechanicznych jak pompy, filtry.
  • posiadać doświadczenie w obsłudze takich urządzeń jak: piła do metalu, szlifierka ręczna i stołowa, wiertarka

  • posiadasz doświadczenie w zgrzewaniu rur PP, zaciskaniu rur stalowych, obsługi grawerki laserowej

  • pracę w komfortowych warunkach (zadaszenie, pełne zaplecze socjalne i kuchenne)
  • stabilną pracę w dynamicznie rozwijającej się rodzinnej firmie produkcyjnej
  • możliwość rozwoju zawodowego w strukturach firmy (np. szkolenia kierunkowe)

    Twoje Imię (wymagane)

    Twoje Nazwisko (wymagane)

    Napisz na jakie stanowisko aplikujesz (wymagane)

    Twój email (wymagane)

    Twój telefon (wymagane)

    Jak długo będziesz dojeżdżać do biura?

    Załącz CV - akceptowalny typ pliku to pdf, max. 3MB

    Przed wysłaniem swojego zgłoszenia, przeczytaj poniższą klauzulę. Aktywując przycisk "Send a job application" akceptujesz ją:
    "Zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 r. o Ochronie danych Osobowych Dz. Ust. nr 133 poz. 883, wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji i selekcji."

    Bardzo nam miło, że rozważasz pracę z nami.

    Wypełnij formularz lub prześlij nam swoje CV, aby rozpocząć proces rekrutacyjny. Jeżeli Twoja kandydatura nam się spodoba, z pewnością się z Tobą skontaktujemy.