JOBS

Chciałbyś pracować w pewnej, rodzinnej firmie?

Szukamy chętnych osób do pracy na miejscu, w now wybudowanym biurze, w miejscowości Łężyce. Obecnie rozwijamy dział handlowy i własną produkcję. Wypełnij formularz lub prześlij CV, aby umówić się na spotkanie.

Jesteśmy częścią Programu Firma w Wyższej Szkole Bankowej w Gdańsku. Program pozwala podnosić kwalifikacje pracowników i umożliwia ciągły rozwój na preferencyjnych warunkach! Dowiedz się więcejo Programie Firma na WSB

Aktualnie poszukujemy osoby na poniższe stanowiska:

ASYSTENT/ASYSTENTKA DZIAŁU MARKETINGU I HANDLOWEGO

Opis stanowiska

  • Wsparcie administracyjne działu marketingu i handlowego
  • Obsługa klientów z miedzynarodowego i polskiego rynku morskiego (stocznie , armatorzy), organizacja spotkań z klientami i dostawcami, kontakt mailowy i telefoniczny z kontrahentami polskimi oraz zagranicznymi, wyszukiwanie potencjalnych klientów na rynkach krajowych i zagranicznych, utrzymanie dobrych kontaktów z klientami, udzielanie informacji dot. oferty produktowej, wsparcie w badaniach satysfakcji Klientów
  • Pomoc w przygotowywaniu prezentacji produktowych, materiałów szkoleniowo-reklamowych, wsparcie w przygotowaniu materiałów marketingowych i koordynacji realizowanych projektów marketingowych, redagowanie treści marketingowych, przygotowanie prezentacji, raportów, zestawień
  • Administrowanie bazami danych i ich aktualizacja, zarządzanie i weryfikacja wprowadzonych danych, współpraca z innymi działami w zakresie utrzymania wysokiej jakości danych w systemie;

Wymagania

  • znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym swobodną komunikację (w mowie i piśmie)
  • bardzo dobra umiejętność samodzielnej organizacji pracy oraz ustalania priorytetów
  • wysoka kultura osobista, dyplomacja i  poufność
  • wysoki poziom umiejętności komunikacyjnych, interpersonalnych i łatwość nawiązywania kontaktów
  • inicjatywa, zaangażowanie i konsekwentność w dążeniu do uzyskania wymaganych celów
  • obsługa komputera (pakiet biurowy, przeglądarka internetowa, poczta elektroniczna, książka adresowa, znajomość podstawowych programów graficznych) oraz urządzeń biurowych
  • zdolność innowacyjnego myślenia  oraz kreatywnego rozwiązywania problemów
  • wiedza na temat ogólnopojętych, aktualnych trendów marketingowych

Mile widziane

  • znajomość innych języków obcych
  • doświadczenie lub staż/ praktyki w obszarze marketingu

Oferujemy

  • Umowę o pracę po krótkim okresie próbnym
  • Wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności i doświadczenia
  • Elastyczne godziny pracy
  • Biuro w chichym i spokojnym otoczeniu, dobrze skomunikowane transportem publicznym z centrum Gdyni.
  • Ciekawą i stabilną pracę w dynamicznie rozwijającej się rodzinnej firmie produkcyjnej
  • Możliwość podjęcia pracy od zaraz
  • Wsparcie profesjonalistów w wykonywaniu codziennych zadań
  • Pracę na nowoczesnym sprzęcie z wykorzystaniem najnowszych technologii
  • Możliwość rozwoju zawodowego w strukturach firmy

    Twoje Imię (wymagane)

    Twoje Nazwisko (wymagane)

    Napisz na jakie stanowisko aplikujesz (wymagane)

    Twój email (wymagane)

    Twój telefon (wymagane)

    Jak długo będziesz dojeżdżać do biura?

    Załącz CV - akceptowalny typ pliku to pdf, max. 3MB

    Przed wysłaniem swojego zgłoszenia, przeczytaj poniższą klauzulę. Aktywując przycisk "Send a job application" akceptujesz ją:
    "Zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 r. o Ochronie danych Osobowych Dz. Ust. nr 133 poz. 883, wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji i selekcji."

    Bardzo nam miło, że rozważasz pracę z nami.

    Wypełnij formularz lub prześlij nam swoje CV, aby rozpocząć proces rekrutacyjny. Jeżeli Twoja kandydatura nam się spodoba, z pewnością się z Tobą skontaktujemy.